Stolarka aluminiowa i PCV

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu stolarki aluminiowej oraz sprzedaży i montażu stolarki PCV, drewnianej oraz bram garażowych. Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na jakość, mając jednocześnie na celu zaoferowanie naszych produktów po konkurencyjnych cenach. Dzięki takiemu podejściu wypracowaliśmy sobie liczne grono stałych klientów, począwszy od odbiorców indywidualnych a skończywszy na realizacji dużych obiektów mieszkaniowych i przemysłowych.

 

Realizacje

Nasze realizacje oglądać można głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego gdzie szybko zaczęliśmy być kojarzeni z solidnością i fachowością wykonania. Doskonałą opinię o naszej marce zawdzięczamy współpracy z czołowymi producentami materiałów, wykwalifikowanej i zmotywowanej kadrze oraz ciągłemu dążeniu do poprawy jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

Usługi dodatkowe

Oprócz produkcji stolarki aluminiowej firma Budmet zajmuje się również sprzedażą i montażem okien PCV, rolet i żaluzji, parapetów i bram garażowych. Zachęcamy Państwa do kontaktu lub odwiedzenia naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.

 

katalog

katalog

katalog